Knight Online Nasıl Oynanır?

gameali

Bağımlı
Katılım
13 Nis 2022
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
Puanları
150
Konum
eskişehir
Merhaba arkadaşlar :) benim gibi yeni başlayanlar içn knight online nedir nasıl oynanır sizlerede ayrıntılı bir bilgi vermek istiyorum. bu yazının bana çok faydası oldu umarım oyunda sizlereede yardımcı olur:) iyi okumalaaaaar :))))

Knight Online Nasıl Oynanır?

knight online tek başınıza veya arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceğiniz bir oyun türüdür. Bu oyunda 19 farklı server vardır. Oyunu oynamak isteyen bir kişi bu serverlardan birini tercih etmek zorundadır. Oyuna girdiğinizde Human ya da Org ırklarından birini seçerek oyuna başlarsınız. Oyunda level sistemi mevcuttur. Oyundaki canavarları keserek xp kazanırsınız ve bu xp’ler sonucunda level atlarsınız. Oyundaki en son level 83’dür. Oyunda pk sınıfları vardır. Bu sınıflar Andream, Base, Cz olmak üzere 3’e ayrılmıştır. Adream, 59 level üstü iseniz oynayabileceğiniz bir sınıftır. Base, 69 level üstü iseniz oynayabileceğiniz bir sınıftır. Cz ise her levelde girebileceğiniz bir sınıftır.

Oyuna başladığınızda Asas/ Rogue, Mage, Priest, Warrior olmak üzere 4 karakterden birini seçerek oyuna başlarsınız. Daha sonra oyunda bulunan canavarları keserek altın ve eşya toplayarak karakterlerinizi güçlendirebilirsiniz. Oyun içerisinde yer alan özel etkinliklere katılarak daha keyifli zaman geçirebilirsiniz ayrıca bu etkinliklerden ödüller kazanabilirsiniz.

Oyundaki asal amaç level kasmak değil, seçtiğiniz karakterin özelliklerine göre düzgün ve sağlam itemler yapmaktır. Bu sayede oyunda güçlü bir duruma gelirsiniz. Knight Online Dünyasında Gold Bar kısaca GB olarak adlandırılır. Oyun içinde bir çok adı vardır. coins, noah, gb, gold bar ancak en geçerli olan knight online gb dir.Oyunda arkadaşlarınızla oluşturacağınız klan adı verilen gruplarla daha kolay kasılabilirsiniz. Oyundaki Karakterlerin Özellikleri Oyun içerisinde birbirinden farklı özelliklerde 4 ayrı karakter bulunmaktadır. Bu karakterler hakkında ki bilgiler aşağıda ki gibidir.


Asas Karakteri
Bu karakter oyunda güçsüz olarak ifade edilen bir şampiyondur. Ancak asaslar minor özellikleri ile manalarından belirli bir kısmını alarak canlarını doldurabilirler. Bu özellik savaşlarda çok işe yaramaktadır. Ayrıca asaslar haritada uzak bir noktaya gidecekleri zaman hem kendini hem de arkadaşlarını hızlandırırlar. Kullanacakları skilerle canavarların canını çok kolay azaltabilirler.
Mage Karakteri
Bu karakterler büyücülük özelliklerine sahiptir. Örneğin anında şehre ışınlanabilirler ya da sizi herhangi bir yere ışınlayabilirler. Warrior Karakteri
Bu karakter tam bir tanktır. Canı çok fazla olduğu için savaşlarda en önde giderek takım arkadaşlarını korur ve onların rakipleri kesmesine yardımcı olur. Özel canavarları keserken canavarın vereceği hasarı karşılar ve takım arkadaşlarına yardımcı olurlar. Priest Karakteri
Knight Online oyununda warrior ile mage arasında bulunmaktadır. Yani warriorlar gibi çok canları varken mageler gibi büyü yapabilirler. Bu karakterin oyunda kendini tek başına kasması zordur. Bu nedenle partilere ihtiyaç duyarlar.

Kaynak : teknomagic
 
234,563
Konular
235,498
Mesajlar
1,138
Kullanıcılar
Son üye
Üst Alt